Biżuteria GRAZIELLA dla kobiet

 • Złote kolczyki GRAZIELLA GRAZ092

   

  2 485,00 PLN

  Złote kolczyki GRAZIELLA GRAZ092

  Rodzaj: Kolczyki
  Producent: GRAZIELLA
  Materiał: Złoto 14K (0,585)
  Masa: 7.1

  2 485,00 PLN

WIĘCEJ PRODUKTÓW

GRAZIELLA

Markowa biżuteria włoska z długą tradycją

Włoska marka GRAZIELLA specjalizująca się w luksusowej biżuterii ze złota. Powstała w 1958 roku z potrzeby stworzenia kreatywnego centrum, skupiającego kunszt sztuki jubilerskiej. Marka szczyci się wyjątkowym rzemiosłem, niesamowitą jakością oraz niepowtarzalnym designem. Włoska biżuteria GRAZIELLA wykonywana jest głównie ze złota i ozdobiona szlachetnymi kamieniami, w tym również brylantami. Wizjonerem i głównym projektantem, który nadał marce kierunek jest Gianni Gori.

Dzięki niemu biżuteria GRAZIELLA wygląda niesamowicie oryginalnie i trudno ją podrobić. W niesamowity sposób połączył rzemiosło jubilerskie i kreatywność, co widać w bujnych i zawiłych kształtach kolczyków lub zawieszek. Niepowtarzalny styl sprawił, że marka jest rozpoznawalna na całym świecie. Gori udowodnił, że można połączyć artyzm z wysoką jakością produktów, korzystając z nowych rozwiązań technologicznych. Marka pomimo bogatej tradycji dostosowuje się do potrzeb współczesnych kobiet i oferuje modną biżuterię, która nie odbiega od obecnych trendów.
Marka biżuterii high fashion

Marka wzbiła się na wyżyny dóbr luksusowych, dlatego uważana jest za bardzo ekskluzywną włoską biżuterię i nie tylko - GRAZIELLA projektuje i produkuje również inne dobra luksusowe. Dzięki temu stała się bardzo pożądana przez wysokiej klasy kobiety na całym świecie, które kochają modę na poziomie high fashion. Zainteresowanie było tak duże, że marka poszerzyła swój asortyment o galanterię – torebki i damskie i męskie zegarki. W naszym sklepie BeDiamond znajdziesz głównie złotą biżuterie damską GRAZIELLA. Wyjątkowe komplety – zawieszki, kolczyki i bransoletki. Wykonane z wysokiej jakości złota i wysadzane kamieniami.

Włoska biżuteria ze złota marki GRAZIELLA dedykowana jest kobietom, które uwielbiają luksusowe dodatki o niepowtarzalnym charakterze i niespotykanej formie. To doskonały pomysł na luksusowy prezent z okazji rocznicy lub urodzin dla bardzo wymagających klientów. Napisz do nas jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze biżuterii, chętnie pomożemy i udzielimy Ci dodatkowych informacji i fachowej porady. BeDiamond poleca najwyższą jakość produktów marki GRAZIELLA. Oferowane przez nas produkty są oryginalne, oznaczone przez producenta i sprowadzane bezpośrednio z Włoch. Towar pakujemy w oryginalne opakowania Graziella Luxury - Italian Luxury Since 1958.
Korzyści zakupu (schowaj) (pokaż)
Darmowa dostawa od 200pln
Eleganckie opakowanie
Bezpłatne zwroty
Infolinia: 89 642 30 60