O FIRMIE

TRADYCJA

Salony Jubilerskie Diament to firma rodzinna, której historia sięga roku 1990. Narodziła się z pasji do zegarmistrzostwa i sztuki złotniczej założycieli. Budowane przez wiele lat szeroko rozwinięte kontakty handlowe pozwalają na współpracę z najlepszymi markami i producentami ze świata biżuterii i zegarków. Jesteśmy oficjalnym sprzedawcą wielu znanych marek, ciągle poszerzając ofertę o kolejne.

Oferta wybranych producentów w sklepach BeDiamond.pl

 

ŚWIAT BE DIAMOND

Sklep internetowy Be Diamond to najnowsze dzieło firmy powstałe z myślą o naszych klientach. Ofertę budujemy dla osób chcących wyróżnić się swoją indywidualnością i stylem, stale poszukujących nowych inspiracji w świecie mody. Dzięki współpracy z producentami, markami z różnych zakątków świata nasza oferta jest wyszukana i niepowtarzalna. BE DIAMOND umożliwia podążanie za światowymi trendami modowymi. Zastosowanie najnowszych technologii uczyniło nasz sklep internetowy w pełni dostosowanym do urządzeń mobilnych pozwlając tym samym na przeglądanie oferty oraz dokonywanie zakupów w dowonym miejscu i urządzeniu z dostępem do internetu.

BeDiamond.pl - gwarancja najwyższej jakości, najniższe ceny.

 

PODZIĘKOWANIA

Wszystkim naszym dotychczasowym i przyszłym klientom dziękujemy za okazane zaufanie. Dokładamy wszelkich starań aby nasza firma była gwarancją najwyższej jakości produktów oraz udanych zakupów. Pragniemy towarzyszyć Wam w najpiękniejszych chwilach.

BeDiamond.pl - gwarancja najwyższej jakości, najniższe ceny.

Korzyści zakupu (schowaj) (pokaż)
Darmowa dostawa od 200pln
Eleganckie opakowanie
Bezpłatne zwroty
Infolinia: 89 642 30 60